Dane kontaktowe

Właściciel
Dariusz Kosiorowski - dariusz.kosiorowski@agagdow.pl

Biuro
biuro@agagdow.pl

Dyrektor handlowy
Robert Dybich - robert.dybich@agagdow.pl

Dział Sprzedaży i Obsługi klienta
Katarzyna Konieczny - katarzyna.konieczny@agagdow.pl
Maria Kasprzyk - maria.kasprzyk@agagdow.pl

Dział księgowości
Katarzyna Płatos (główna księgowa) - katarzyna.platos@agagdow.pl
Justyna Cwajna (specjalista do spraw rozliczeń) - justyna.cwajna@agagdow.pl

Dział Zakupów
Łukasz Kosiorowski - lukasz.kosiorowski@agagdow.pl
Paulina Mucha - paulina.mucha@agagdow.pl
Iwona Szostak - iwona.szostak@agagdow.pl

Formularz kontaktowy



Imię i Nazwisko: 
Twój adres e-mail: 
Twoja wiadomość: 

Masz pytania? Napisz!

Hurtownia AGA

Cash & Cary

  • Godziny otwarcia:
    pon-pt 7.00-22.00
    sb 7.00-14.00
    tel. 12 251 04 60

Adres hurtowni

32-420 Gdów
ul. Obrytka 823
biuro@agagdow.pl